Prijavljen uporabnik: Gost

CONRAD Seznam forumov

Daljinsko krmiljenje z GX 105

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    CONRAD Seznam forumov -> 3.3 Krmiljenje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
miro

Pridružen/-a: Ned Jun 2006 17:20

PrispevekObjavljeno: 18 Jun 2006 ob 17:34    Naslov sporočila: Daljinsko krmiljenje z GX 105 Odgovori s citatom

Če ima mogoče kdo izkušnje z programiranjem z GSM daljinskim krmiljenjem Question Na internetnih straneh ne najdem nič uporbnega.

tenx miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tModCNRD
Site Admin

Pridružen/-a: Tor Apr 2006 18:28

PrispevekObjavljeno: 19 Jun 2006 ob 16:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prosil bi te, če vprašanje malo bolj točno definiraš. Ali ta modem že imaš, ali se samo interesiraš zanj?

Naročil sem tudi software za programiranje, ki ga bom pripel na forum takoj, ko ga dobim.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
miro

PrispevekObjavljeno: 20 Jun 2006 ob 08:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Modema še nimam,mislim pa da bom z njim lahko rešil oziroma realiziral nadzor in daljinsko upravljanje hiše.V Betriebsanleitungenu je samo način uporabe in vezalna shema softver pa je sigurno na priloženemu CD.Ker pa nimam nimam kakšnih večjih izkušenj pa bom modem kupil ko bom vedel da bom lahko to realiziral oziroma da mi bo lahko pomagal.Mislim pa da je ta modem lahko zanimiv tudi za druge ker je cenovno ugoden.
Tenx
Miro
Nazaj na vrh
tModCNRD
Site Admin

PrispevekObjavljeno: 20 Jun 2006 ob 11:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nastavitve ti verjetno ne bodo predstavljale kakšnega posebnega problema. V slučaju kakršnih koli težav se lahko vedno oglasiš tukaj na forumu ali pa v poslovalnici Grosuplje.

Software za nastavitve modema si lahko skopiraš od TUKAJ. ZIP datoteka je velika 5,5 Mb.
Postopek nastavitev je lepo opisan v datoteki GSM.HLP

LP
Nazaj na vrh
miro

PrispevekObjavljeno: 20 Jun 2006 ob 11:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor !
Miro
Nazaj na vrh
tModCNRD
Site Admin

PrispevekObjavljeno: 20 Jun 2006 ob 12:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobavni rok modema je trenutno malo daljši kot za ostale izdelke. Tudi v nemčiji je pošla zaloga ravno zaradi ugodne cene. Glede na to kar ta modem nudi, je veliko zanimanje kar razumljivo.

Predvidoma bo dobavljiv v 10. do 14. dneh.

LP
Nazaj na vrh
miro

PrispevekObjavljeno: 04 Jan 2007 ob 20:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Že kar nekaj časa imam v uporabi krmilnik GX 105 ,ki mi odlično deluje in mi je izpolnil vsa pričakovanja.Predvsem sem uporabil temperaturna tipala tako da bi preprečil nezaželjeno zmrzovanje,oziroma pregretje ,ter hkrati o težavi
sporočil na določeni GSM.Zelo koristno mi je svetoval g.Iztok iz poslovalnice v Grosuplju tako da je vse super!
Miro
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    CONRAD Seznam forumov -> 3.3 Krmiljenje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu