Prijavljen uporabnik: Gost

CONRAD Seznam forumov

PDC problem

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    CONRAD Seznam forumov -> 9.2 Avtooprema - vozila
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
drago

Pridružen/-a: Sob Maj 2006 12:23

PrispevekObjavljeno: 20 Maj 2006 ob 12:35    Naslov sporočila: PDC problem Odgovori s citatom

Kupil sem ta parkirni sistem. S kolegom sva ga zmontirala a ne dela prav. Stalno kaze oviro na levi strani 0,3m dalec ceprav avto stoji stran od vseh ovir. Confused
Je PDC pokvarjen?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tModCNRD
Site Admin

Pridružen/-a: Tor Apr 2006 18:28

PrispevekObjavljeno: 20 Maj 2006 ob 18:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takšna težava je največkrat posledica napačne priključitve UZ senzorjev. Preveri, če so vsi štirje senzorji priključeni po pravilnem razporedu:
L - L1 - R1 - R
Zaradi fizično enakih mini-konektorjev in nepozornosti pri montaži, lahko pride do zamenjave pozicij senzorjev in težav kakršne si opisal.

Če je priklop pravilen in ni vzrok teh težav, pa se oglasi v naši poslovalnici Grosuplje, kjer bodo naši strokovnjaki napravo pregledali in po potrebi tudi zamenjali z novo.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
drago

Pridružen/-a: Sob Maj 2006 12:23

PrispevekObjavljeno: 23 Maj 2006 ob 00:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Popravljeno, zamenjana sta bili zici L in L1. Embarassed

Zdej dela , hvala. Smile
Nazaj na vrh
monaco

Pridružen/-a: Čet Jun 2006 21:43

PrispevekObjavljeno: 11 Avg 2006 ob 15:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem končno zmontiral svoj PDC sistem (tModCNRD mislim da veš za kateri sistem gre) vendar kljub vezavi po navodilih ne deluje. Ves čas javlja razdaljo 0,5m, oba indikatorja sta obarvana do konca in hitro piska, četudi je zadaj prazno.
Oznake pa so M1-L-M-R. Takšna bi tudi morala biti vezava po navodilih. Kje je problem?
Nazaj na vrh
tModCNRD
Site Admin

PrispevekObjavljeno: 13 Avg 2006 ob 10:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PDC sistem z oznakami M1-L-M-R ?

Je ta sistem iz Conradove ponudbe in pod katero kat. št.?
Nazaj na vrh
monaco

Pridružen/-a: Čet Jun 2006 21:43

PrispevekObjavljeno: 13 Avg 2006 ob 16:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne, to je sistem z drugega foruma. Samo ko oblvadaš zadeve, sem mislil da mi lahko kaj pomagaš Wink
Nazaj na vrh
tModCNRD
Site Admin

PrispevekObjavljeno: 13 Avg 2006 ob 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na žalost ti v tem primeru me morem pomagati. Diagnosticiranje napak preko foruma je precej nezanesljiv način, še posebej za naprave, ki jih v praksi še nisem srečal.

LP
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    CONRAD Seznam forumov -> 9.2 Avtooprema - vozila Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu