Prijavljen uporabnik: Gost

CONRAD Seznam forumov

Neprispela pošiljka/nedelujoča povezava za sledenje

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    CONRAD Seznam forumov -> 1.1 Obvestila, pohvale, pripombe, mnenja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
oneill321

Pridružen/-a: Sre Maj 2017 14:57

PrispevekObjavljeno: 03 Maj 2017 ob 15:09    Naslov sporočila: Neprispela pošiljka/nedelujoča povezava za sledenje Odgovori s citatom

Lep pozdrav
21.4.2017 sem dobil e-mail o odposlani pošiljki iz skladišča v nemčiji ter zraven povezavo za sledenje paketu, ta povezava še danes ne deluje!

26.4.2017 sem pisal na info@conrad.si ter obvestil o tem problemu.

Do danes, 3.5.2017 nisem dobil ne paketa ter ne odgovora.
Številka naročila: 1064520737

Klical sem tudi že pošto kjer so mi sporočili da paketa na pošti še niso prejeli!

Prosim za pojasnilo, glede na to da oglašujete dostavo v 3-5 dneh. Razumem da so bili vmes prazniki, vendar bi moral paket priti že pred prazniki glede na vaše oglaševanje.

Hvala
LP
Matej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Site Admin

Pridružen/-a: Tor Apr 2006 11:00

PrispevekObjavljeno: 04 Maj 2017 ob 09:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kot je bilo na forumu že omenjeno, je ta forum namenjen predvsem tehnični podpori za kar skrbi tehnična služba, ki pa nima direktnega vpogleda v naročila in dostave.

Poleg tega na takšna vprašanja preko foruma ne moremo javno odgovarjati, ker takšni odgovori neizogibno vsebujejo tudi osebne podatke katerih že po zakonu ne smemo objavljati.

Za zaplet se seveda vseeno opravičujemo.

Zato predlagamo, da med 9h in 17h uro pokličete na brezplačni tel. 080 50 55 kjer vam bodo iz prve roke takoj pojasnili vzrok zakasnele dobave in odgovorili tudi na ostala vprašanja.

Hvala za razumevanje in LP Admin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
oneill321

Pridružen/-a: Sre Maj 2017 14:57

PrispevekObjavljeno: 04 Maj 2017 ob 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor.

Paket naj bi šel danes na pošto tako da ga bom v kratkem prejel.

Tema se lahko, kar se mene tiče, zaklene.

Hvala

Lp
Matej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    CONRAD Seznam forumov -> 1.1 Obvestila, pohvale, pripombe, mnenja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu