Prijavljen uporabnik: Gost

CONRAD Seznam forumov

pomoč pri nakupu

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    CONRAD Seznam forumov -> 8.3 Modelarstvo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tomosapn6

Pridružen/-a: Pon Nov 2011 17:38

PrispevekObjavljeno: 14 Nov 2011 ob 17:38    Naslov sporočila: pomoč pri nakupu Odgovori s citatom

lepo pozdravljeni sem bolj kot ne začetnik v modelarstvu. Imel sem že en elektro rc truck ki je šel 35 km/h. Sedaj pa sem premišljujem o nakupu tega http://www.conrad.si/Model-Nitro-Buggy-Air-Attack-2WD-RtR,-1:8.htm?websale7=conrad-slowenien&pi=239000&ci=SHOP_AREA_19766_1202161 Zanima me če kdo pozna ta avto ga ima doma ali ga je imel kakšne izkušnje je primeren za začetnika, so dobavljivi deli in ali je trpežen oz. dober za po terenu ter koliko gre. Ali je motor težko uteči itd. Prosim za čim več odgovorov, ker me res zanima ta avto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Unknown_User

Pridružen/-a: Ned Jan 2010 21:22

PrispevekObjavljeno: 15 Nov 2011 ob 08:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na linku, ki si ga podal piše da naj bi šel cca 50km/h. Glede utekanja si lahko na YouTubu ogledaš kakšne video posnetke, je pa dobre pred vtekanjem segreti glavo motorja. Rezervni deli se nahajajo na nemški internetni strani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tModCNRD
Site Admin

Pridružen/-a: Tor Apr 2006 18:28

PrispevekObjavljeno: 15 Nov 2011 ob 09:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Postopek vtekanja takšnih modelov smo že pred časom opisali v sosednji temi.

Nekaj tehničnih podatkov za Model Nitro Buggy Air Attack 2WD RtR, 1:8 pod kat. št. 239000
Merilo: 1:8
Prostornina motorja: 3.46 cm³
Moč motorja: 1.4 kW / 1.9 KS
Tip motorja: FORCE 21 SZ
Pogon: zadaj - 2WD
Maks. hitrost: 50 km/h
Amortizerji: oljni

Spisek dobavljivih rezervnih delov si lahko ogledate na tem linku.

Opozoril bi vas še, da pri delu s takšnim modelom potrebujete nekaj orodja za zagon in vzdrževanje. Naročite ga lahko pod kat. št. 205104 s ceno 56,40€.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    CONRAD Seznam forumov -> 8.3 Modelarstvo Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu