Prijavljen uporabnik: Gost

CONRAD Seznam forumov

Energy Logger 3500

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    CONRAD Seznam forumov -> 11.1 Merilna tehnika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Svedr

Pridružen/-a: Pet Okt 2008 7:17

PrispevekObjavljeno: 03 Okt 2008 ob 07:29    Naslov sporočila: Energy Logger 3500 Odgovori s citatom

Pozdravljeni.....

Imam novi merilnik el. energije Energy Logger 3500 Very Happy , prej pa sem uporabljal Energy monitor 3000...
Zanima me oz. ( se mi zdi da mi je odgovor že poznan, rekli boste ker nima vgrajenega akumulatorja ) zakaj ni možno odčitavanje in programiranje Energy Logger 3500 takrat kadar ni vključen v omrežje pri Energy monitor 3000 pa je to možno Shocked .
- ZELO ZELO velik minus za to napravo. Evil or Very Mad
Potrebno je čepet na tleh da ga sprogramiraš in tudi potem ko odčitavaš podatke je skrajno neuporabno. ( žena me je opazovala kot enga norčka ko sem sedel eno uro na tleh z novo napravo in jo raziskoval ) Evil or Very Mad Evil or Very Mad

- Druga stvar je pa še ta, da naprava prične z merjenje takoj ko jo vključiš v omrežje...... se pravi ko ga programiraš on že šteje čas kot da kontroliraš napravo in posledično niso realni podatki.. Shocked

Drugače povedano ....preden napravo pripraviš za merjenje poteče nek določen čas in tudi potem ko podatke pobiraš poteče določen čas in nikoli točno ne veš koliko časa si meril napravo ( npr. hladilnik ko ga že tako omenjate ) Crying or Very sad

Ima kdo kakšno rešitev da bi napravo lahko programirač in odčitaval tudi ko je naprava izklopljena, se da vgraditi kakšen akumulator v njo ? Rolling Eyes Rolling Eyes

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Site Admin

Pridružen/-a: Tor Apr 2006 11:00

PrispevekObjavljeno: 03 Okt 2008 ob 14:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

O tem merilniku, njegovi konstrukciji in morebitnih izboljšavah smo pisali že v tej sosednji temi.

Kot je bilo pojasnjeno, v našem predstavništvu takšnih izdelkov ne projektiramo niti ne izdelujemo. Zato na žalost ne moremo ustreči individualnim željam kupcev.
Prav tako ne moremo vplivati na proizvajalca za kakršnekoli spremembe na artiklih.

V kolikor izdelek ne odgovarja pričakovani kvaliteti, ga lahko vrnete po pogojih in postopku, ki je opisan na zadnji strani računa v rubriki Reklamirani izdelki.

LP Admin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
agerksic

Pridružen/-a: Sre Nov 2008 20:57
Kraj: Metlika

PrispevekObjavljeno: 20 Nov 2008 ob 17:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,
Kako pa si sicer zadovoljen s to napravo? ( funkcije, enostavnost uporabe, cena/kvaliteta ). Bi mogoče priporočil kateri drugi merilnik?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    CONRAD Seznam forumov -> 11.1 Merilna tehnika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu